Trnava
Operátor vo výrobe nábytku - Trnava
Trnava
Od 5,95 EUR/hod. - Tvoj základný plat bude 5,95 € / hod.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do nášho tímu a podieľaj sa s nami na výrobe nábytku u klienta, ktorý je najväčším producentom dreveného nábytku v Trnave. Tvojou náplňou bude obsluhovať stroje, strojné zariadenia a linky (podľa pracovného zaradenia) v závode na výrobu nábytku.

Čo budeš robiť?
- obsluhovať stroj, výrobné zariadenie, manipulačné práce
- vyrábať produkt v požadovanej kvalite a množstve
- dodržiavať technologický postup výroby
- kontrolovať kvalitu svojho výrobku
- viesť výrobné záznamy

Zamestnanecké výhody, benefity

Tvoja základná mesačná/hodinová hrubá mzda bude od: 5,95 €  - 6,49 €/hod.

Sadzba - nočná zmena: 1,876 EUR/hod.

Príplatok – nadčas ranná zmena 30% z priemernej mzdy

Príplatok – nadčas poobedná zmena 30% z priemernej mzdy

Príplatok – nadčas nočná zmena 50% z priemernej mzdy

Príplatok – sobota nadčas: 75% z priemernej mzdy

Sadzba – nedeľa nočná zmena: 4,69 EUR/hod.

Príplatok- nedeľa nadčas: 75% z priemernej mzdy

Sadzba- práca vo sviatok: 150% z priemernej mzdy

Príplatok za rizikové pracovisko ( hluk ) 0,638 EUR/hod.

- Máš zabezpečené výhodné stravovanie priamo v závode

- Stravné lístky 6,23 €​

- Možnosť týždenných záloh

- Stabilná práca v nadnárodnej spoločnosti s možnosťou kariérneho rastu

- Na všetko budeš zaučený!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Spoločnosť je celosvetovo najväčším producentom dreveného nábytku

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Samostatný, zodpovedný, ochotný učiť sa.

- Zmysel pre tímovú prácu.
- Technický typ, záujem o novinky v oblasti techniky.
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s obsluhou CNC strojov výhodou.
- Manuálna zručnosť.
- Ochota pracovať na zmeny

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Trnava
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
TPP
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím formulár aby sme vás mohli kontaktovať.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.