Dunajská Streda
Zvárač - Dunajská Streda
11,80 EUR/hod. + 0,50 výkonnostný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre výrobnú spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu trezorov a bezpečnostné produkty hľadáme pracovníkov na spájanie kovových častí pomocou MIG/MAG.

• Príprava plôch na zváranie - vyrovnávanie, upínanie, príp. ďalšie predbežné úpravy polotovarov, ktoré sa majú zvárať.
• Nastavovanie zváracích agregátov.
• Odporové zváranie na bodových, švových a stykových zváracích agregátoch a zváracích lisoch.
• Obsluha bodovacích zváračiek, zváracích robotov,
• Rezanie kovových materiálov kyslíkom, plazmou a laserom ručne a na rezacích strojoch.
• Zváranie, navarovanie a spájkovanie súčiastok a konštrukcií z kovových materiálov a ich zliatin elektrickým oblúkom alebo plynovým zváracím zariadením rôznymi technológiami.
• Zváranie termoplastov horúcim plynom, extrúderom, horúcim telesom na tupo, zváranie elektrofúziou a zváranie utesňovacích pásov.
• Konečná úprava zvarov, čistenie a vykonávanie skúšok kvality zvaru.

Zamestnanecké výhody, benefity

- práca v stabilnej spoločnosti
- 4-zmenná prevádzka
- práca aj cez víkend
- možnosť nadčasov
- príspevok 100€ na ubytovanie pri splnení podmienok

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná spoločnosť, ktorej hlavná činnosť sa zameriava na výrobu trezorov a bezpečnostné produkty. Na Slovensku spoločnosť pôsobí od roku 1990 a je už viac ako 160 rokov synonymom bezpečnostných produktov najvyššej kvality.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Osobnostné predpoklady a zručnosti

• Zváračské oprávnenie, minimálne skúsenosti so zváraním

• Potrebná znalosť čítania výkresovej dokumentácie

• Precíznosť a zodpovednosť

• Logické myslenie

• Schopnosť tímovej spolupráce

Práca v

ProJob

Robíme to so srdcom, základný pilier, na ktorom stojí naša spoločnosť je človek a ten je vždy na prvom mieste. Toto nás odlišuje od ostatných.

Platové podmienky
Miesto výkonu práce:
Požadované vzdelanie:
Stredoškolské s maturitou
Pracovný pomer:
SZČO
Telefónny kontakt:
+421 800 500 808
Kontaktný email:
nabor@projob.sk
Kontaktovať📄

Odpovedať na inzerát

Vyplňte prosím tato pole, abychom vás mohli kontaktovat.

Ďakujeme! Váša správa bola odoslaná!
Ups! Pri odosielaní formulára sa niečo pokazilo.